Yardım

Üyelik

www.isimetiketleri.com web sitesinden alışveriş yapmak için üye olmanız şart değildir. Üyelik sistemi, sitemizdeki promosyon ve benzeri güncel haberlerimiz hakkında bilgi edinme olanağı sağlar. Sitenin sağ üst tarafında bulunan Üye Ol butonuna tıkladığınızda açılacak olan üyelik formu doldurularak isimetiketleri.com'a üye olunabilir. Üyelik formunda, yazacağınız e-posta adresini, sabit bir posta adresi tercih etmenizi rica ediyoruz. Bu şekilde alışverişiniz ile ilgili olası problemlerde size ulaşmamız daha kolay olacaktır. Kidomino.com websitemizdeki e-mailinizi ve şifrenizi bu sitede kullanabilirsiniz.

Üye olurken dikkat etmeniz gereken kurallar şöyle:

  • E-posta adresinizin kullandığınız sabit bir adres olmasına dikkat ediniz. İleride çıkabilecek herhangi bir sorunda sizinle ilk olarak e-posta vasıtasıyla iletişime geçilecektir.
  • İsim ve soyad bilgileriniz hem sizinle iletişime geçmemizde hem de ürünleri size en kısa sürede teslim edebilmemizde önemli rol oynar. Lütfen isim ve soyad alanını doldurunuz.
  • GSM numaranızı özellikle siparişleriniz konusunda bir aksilik yaşanması halinde hızlı davranabilmemiz için yazınız.

Siteye bir kere üye olduktan sonra, her ziyaretinizde, üst sağ köşedeki üye girişi sayfasından üye olurken kullandığınız e-posta adresiniz ve şifreniz ile siteye giriş yapabilirsiniz.

Şifremi Unuttum

Şifrenizi unutmanız durumunda, üye girişi sayfamızda bulunan formun altında "şifremi unuttum" linkine tıklayınız. Güvenlik sorusu olan e-posta adresinizi girdikten sonra "Gönder" tuşuna tıklayınız. Şifreniz, e-posta adresinize gönderilecektir. Üyelik ile ilgili sorunlarınızı info@kidomino.com adresine iletebilirsiniz.

Kullanıcı Bilgileri

Siteye üye girişi yaptıktan sonra sağ üst alanda kullanıcı bilgileri linki çıkacaktır, bu linke tıklayarak kişisel sayfanıza gidebilirsiniz. Bu sayfada üyelik bilgilerinizi, kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi editleyebilirsiniz.

Telefonla Sipariş

Telefon ile sipariş almayı tercih etmiyoruz. Telefonda sipariş alınırken, isim, tarih gibi konularda hatalar olabiliyor. Adres, telefon, e-mail ve ödeme ile ilgili tüm bilgileri telefonda almak, Internetten sipariş vermekten çok daha uzun sürüyor. Ama her türlü sorularınız için, bize telefonla ulaşabilirsiniz. (Detaylı iletişim bilgileri için lütfen İletişim sayfamıza bakınız)

  • (216) 360 67 79
  • (216) 550 05 87
  • (533) 498 05 19
  • (532) 508 33 03

Teslimat

Siparişiniz, 5 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Gönderimler “UPS Kargo” firması ile yapılmaktadır. Farklı bir kargo şirketi ile gönderim yapmamızı istiyorsanız, bizi telefonla veya e-mail ile bilgilendirebilirsiniz. Dilerseniz kargo ücreti ödemeden, Kadıköy Taşköprü Caddesi’ndeki mağazamızdan teslim alabilirsiniz.

Sipariş Takip

Siparişinizin durumunu ve sipariş kodunuzu, üye girişi yaptıktan sonra sağ yukarıda beliren Siparişler bölümünden öğrenebilirsiniz. Eğer verilmiş ve işlemi tamamlanmamış bir siparişiniz varsa Siparişler bölümü yazısı turuncu rengi ve yanında beliren sipariş sayısı ile bunu belirtecektir. Siparişler sayfanızdan daha önce vermiş olduğunuz siparişleri ve güncel olan siparişlerinizi iki ayrı alt başlık altında takip edebilirsiniz. Ayrıca bir sipariş verdiğiniz anda, belirtiğiniz kullanıcı e-posta adresinize siparişinizin kargo durumunu takip edebilmeniz için gerekli bilgileri içeren bir e-posta gönderilecektir. Siparişleriniz ile ilgili varsa diğer soruları, siparis@kidomino.com e-posta adresine, sipariş kodunuzu da belirterek yazabilirsiniz.

Ödeme

Kredi kartı veya EFT ile ödeme yapabilirsiniz. EFT yaparken gönderen bölümünde mutlaka isminizi belirtiniz. Sipariş onaylandıktan sonra oluşacak sipariş kodunuzu havalenizin açıklama bölümünde belirtiniz. Sipariş kodunuzu, siparişinizi verdikten sonra sipariş takibi bölümünden edinebilirsiniz. İki gün içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilirler.

EFT Bilgileri: Kidomino Aksesuar Tekstil Ltd. Şti., Vakıfbank Kızıltoprak Şubesi (457) Hesap no: 7294595059 IBAN: TR080001500158007294595059 Havale için hesap no: 00158007294595059

Güvenlik

Kişisel bilgileriniz, isimetiketleri.com tarafından size daha iyi hizmet sunmak amacı ile veri tabanımızda gizlenmektedir. Alışveriş işleminiz sırasında doldurduğunuz formlar ve ödemeyle ilgili ilettiğiniz detaylar, bilgiler (Kredi karti vb.) 128 bit SSL teknolojisi ile şifrelenip, isimetiketleri.com sistemleri tarafindan otomatik olarak anlaşmalı bankalara iletilir ve provizyon alınır. isimetiketleri.com yetkilileri dahil kredi kartı bilgilerinize sizden ve bankadan başka kimse erişemez. Kredi kartınızda yer alan kişisel bilgileriniz bilgisayarınızdan kidomino.com sitesine gönderilirken SSL güvenlik sistemi yardımıyla %100 güvenlik altına alınır.

SSL nedir?

İsimetiketleri.com'da girdiğiniz tüm verilerin gizliliği ve bütünlüğü 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. SSL (Secure Socket Layer) network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür ve günümüzdeki tüm tarayıcı programlar (Netscape Navigator, Internet Explorer vs.) tarafından desteklenmektedir. Tarayıcı programlar SSL bağlantısı gereken durumlarda otomatik olarak işlemlerini yaparlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

Gizlilik İlkeleri

Bu gizlilik ilkeleri, İsimetiketleri tarafından, www.isimetiketleri.com alışveriş sitesinin gizlilik konusundaki sorumlulukları hakkında bilgi vermek için hazırlanmıştır.

Kişisel bilgileriniz (ad, soyad, cep telefonu, e-posta adresi, posta adresi, sipariş sepetiniz ve alışverişleriniz) kesinlikle üçüncü kişilere ve kuruluşlara satılmaz ve onlarla paylaşılmaz. Bu bilgiler, sadece size en iyi hizmeti vermek amacıyla kullanılmaktadır. Kişisel bilgilerinizin güvenliği için tüm önlemler alınmıştır.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sizin dışınızda bir kullanıcı ulaşamaz ve bu bilgileri sizin dışınızda bir kullanıcı değiştiremez. Site yönetimi, gerekli gördüğü durumlarda veya sizden bu doğrultuda bir talep gelmesi halinde bu bilgileri değiştirebilir.

İstediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz ve üyelikten çıkmanız halinde bilgileriniz Kidomino tarafından kullanılmaz.

İade Koşulları

Ambalajında, etiketinde, tanıtma ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilanlarında yer alan veya satıcı tarafından bildirilen, standardında veya teknik düzenlemesinde tespit edilen nitelik veya niteliği etkileyen niceliğine aykırı olan ya da tahsis veya kullanım amacı bakımından değerini veya tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan veya ortadan kaldıran maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Satın aldığınız malın ayıplı olduğunu anlamanız durumunda, malın veya hizmetin teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde bize başvurarak ödediğiniz bedelin iadesini, ürünün ayıpsız olarak değiştirilmesini veya ayıbın neden olduğu değer kaybının bedelden indirimini talep edebilirsiniz. Bu durumda; ürünün gönderim masrafları bize aittir.

Tüketici; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Sözleşmede, hizmetin ifasının 7 günlük süre dolmadan yapılması kararlaştırılmışsa, tüketici ifanın başlayacağı tarihe kadar cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar satıcı veya sağlayıcıya aittir. Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Malın teslimi sözleşmeye taraf olan tüketici dışında bir kişiye yapılsa dahi tüketici cayma hakkını kullanabilir. Bu durumda; satıcı, malı 9uncu maddenin dördüncü fıkrası hükmü uyarınca üçüncü kişiden teslim alır. Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

Garanti Koşulları

Tüm ürünlerimiz Kidomino Firması garantisi altındadır.

Hatalı ürünleri, faturası ve ambalajı ile birlikte, tarafımıza göndermeniz durumunda, ürün, kalite kontrol departmanımız tarafından incelenecek ve size 3 gün içerisinde konuyla ilgili bilgi verilecektir. Kalite kontrol departmanımız tarafından ürünlerin garanti koşulları kapsamında hatalı bulunması durumunda, ürün bedeli kredi kartınıza iade edilecek veya talebiniz doğrultusunda başka bir ürün ile değiştirilecektir.